מודול 4 – קריאה מתקדמת

הלומדים ישיגו שליטה איכותית באוצר המילים וישפרו את שטף הדיבור. בנוסף, ישפרו את מיומנויות הקריאה באופן משמעותי. כך ברגע שהקריאה זורמת יותר, ההבנה והדיבור עולים דרך החוויה של הסיפורים שבקורס. הסיפורים כמובן כולם ניתנים להורדה וכוללים קבצי שמע כדי לסייע בהגייה.
Show More

7 וחצי שעות

15 שיעורים

קבצים ואודיו

ללא הגבלת זמן

אודות הקורס

טיפים חשובים ללמידה יעילה ופרודוקטיבית:

קבעו זמן מתאים ונוח ללימוד יומי, עד שתסיימו כל סיפור – עדיף אפילו לזמנים קצרים, אבל התמידו לעשות זאת מדי יום בשעה קבועה.

הלמידה תמיד טובה יותר כאשר אתם רגועים ונינוחים, ללא לחץ שיפריע לכם בלמידה.

בסוף כל ספר רצוי לחזור ולהקשיב לכל הספר ולראות עד היכן הגעתם והשגתם.

Course Curriculum

הוראות והנחיות לימוד – קריאה מתקדמת
וכעת הגיע הזמן לעבור לשלב הבא ולדאוג לשטף הקריאה שלך. בקורס הזה, להבחין בעצמכם כיצד הקריאה היא אכן הבסיס להבנת אנגלית, כמו גם לבניית אוצר מילים ובסופו של דבר לדיבור שוטף ונכון באנגלית. לפני שתתקדמו להשלים המפורטות לגבי הקורס - הדפיסו את קובץ 'חוברת אוצר מילים' שנמצא מתחת לשורות אלה. בחוברת תמצאו טבלאות מסודרות ונוחות לכתיבת מילים באנגלית בהן תתקלו לאורך הקורס ולצידם, מקום לתרגם אותם לעברית. כך תיצרו לעצמכם חוברת עם אוצר מילים שיחות אלה תלמדו לאורך הקורס.

  • ספר 1
    00:00
  • ספר 2
    00:00

תלמידים מספרים

שאלות נפוצות

שיטת הלימוד של המרכז לאנגלית מבוססת על חוויה של שיעור במקום הקשבה פסיבית. כל הקורסים המקוונים שלנו, כוללים סרטוני הדרכה, חומר כתוב ותרגולים קלים לביצוע על מנת לתרגל ולשפר את אוצר המילים בצורה חוויתית.

במרכז לאנגלית אנו שמים דגש על שיטה ייחודית ודרך תמציתית להבין את הפעלים ומילות החיבור שהינם מעשיים לדיבור שוטף.

הקורסים מיועדים לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה האנגלית על בוריה. החל משלבי הבסיס של השפה – אותיות וצליליהן, הגייה נכונה והכרת הפעלים דרך לימוד מעשי בקריאה וכתיבה כדי לשפר את ההבנה.

כל אחד, בכל גיל יכול להתחבר וללמוד בקצב שלו ובנוחות האישית שלו ללא הגבלת זמן.

הניסיון מראה שמשתמשים שעברו  95% מהקורס ומשלימים את כל שיעורי הבית יגיעו לתוצאות מעולות ויכולות שפה בסיסיות מתקדמות מאד.

כמובן שניתן ורצוי תמיד לשפר את היכולות על ידי קריאה, כתיבה ודיבור בשפה הנרכשת עם אנשים נוספים שדוברים אותה בכדי להשתפשף יותר.

במרכז לאנגלית מגוון קורסים המחולקים לפי רמות, התלמיד המתחיל לומד את השפה האנגלית מהבסיס ולכן אחוזי ההצלחה שלו ברכישת השפה גבוהים יותר, כיוון שלמד את הבסיס בצורה טובה ויעילה. ולכן כן, בהחלט הקורסים שלנו מתאימים גם למי שאין בסיס שפתי.

או אם נגיד זאת מדויק יותר – עיקר הפעילות שלנו היא עם לקוחות ומשתמשים שמעולם לא למדו אנגלית כלל!

לאחר כמה שיעורים כבר תוכלו להרגיש את בסיסי השפה נקלטים. לפתע האותיות אינן זרות לכם וע“י שינון המילים ותרגול נכון תגיעו לתוצאות הרצויות במהירות ובקלות.

חשוב לציין כי כל משתמש ולומד מתקדם בקצב משלו ולכן בסופו של יום, ההצלחה וקצב ההתקדמות תלויים בעיקר בו וברצינותו.

מומלץ ללמוד אנגלית כל יום ולתרגל את המילים החדשות בכדי לזכור את המילים.

תלמידים שהשתמשו באנגלית שלהם באופן יום יומי הצליחו לרכוש את השפה במהירות.

מחיר הקורס

299.99
299.99

30 יום החזר כספי מובטח

התחבר באמצעות

או הזן שם אימייל וסיסמה

יש לכם שאלות?

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם.