מודול 2 – תחילת דיבור

קורס זה נעשה בשיטה ייחודית כדי לעזור למתחילים לקבל הבנה מלאה של יסודות השפה. הקורס כולל מבנה משפטים, כינויים ופעלים חיוניים כדי לעזור לכם לבנות בסיס איכותי לשפה. הקורס עוסק בדברים הרלוונטיים והחיוניים ביותר הדרושים ליום יום באנגלית ולהבנה טובה יותר עם תרגול ובדיקת חומרים באופן קבוע המקנים ללומד שליטה ביסודות העיקריים והחשובים בשפת האנגלית.
Show More

30 שעות

31 שיעורים

קבצים ואודיו

ללא הגבלת זמן

אודות הקורס

קורס זה מתמקד בבניית הבסיס לשליטה בשפה האנגלית. מודגשים יסודות מבנה המשפט והמסגרת לדיבור מעשי.
כאשר אתם לומדים, זכרו את התרשים המופיע בתמונה הזו כי הקורס הזה יעזור לכם לבנות את המסגרת של 2 הצלעות הראשונות במשולש הלמידה.

כדי להצליח, אנו ממליצים לצפות בסרטונים ולבצע את המשימות לפי הסדר. עדיף לצפות בסרטונים יותר מפעם אחת במידת הצורך. ועוד טיפ קטן – לפעמים, אמירת המילים בפה אחרי המרצה, תעזור לכם לשלב את המילים באוצר המילים שלכם.

 

Course Curriculum

הווה מתמשך – להיות – הקדמה לקורס 2
קורס זה מתמקד בבניית הבסיס לשליטה בשפה האנגלית. מודגשים יסודות מבנה המשפט והמסגרת לדיבור מעשי. כדי להצליח, אנו ממליצים לצפות בסרטונים ולבצע את המשימות לפי הסדר. עדיף לצפות בסרטונים יותר מפעם אחת במידת הצורך. ועוד טיפ קטן - לפעמים, אמירת המילים בפה אחרי המרצה, תעזור לכם לשלב את המילים באוצר המילים שלכם.

מתמשך הווה- להיות
חלק זה בקורס מורכב מ - 3 חלקים. הראשון הוא המבנה הכללי של השימוש ב"ing", החלק השני הוא כיצד לשאול שאלה באנגלית באמצעות "ing" בזמן הווה, והחלק האחרון הוא, לראות את הפועל "להיות" בהקשר במשפטים. המשפטים גם יעזרו לכם להגדיל את אוצר המילים שלכם באנגלית.

כינויים – Pronouns

אוצר מילים למתחילים
אחד הקשיים הגדולים של הלומדים הוא זכירת מילים. חלק זה של הקורס מתמקד בבניית אוצר המילים שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להתמקד בכמה מילים בכל פעם.

פועל מתמשך עבר – להיות
החלק הבא של הקורס נועד לעזור לכם להבין את הפועל "מתמשך עבר" כחלק ממבנה משפט שאיננו מתקיים בעברית. האתגר עבורכם הוא להבין את המשפט הזה בו המבנה שונה באנגלית מעברית בכל הנוגע לאופן בו מתרחשים אירועים זה ביחס לזה. מומלץ לצפות בסרטונים אלה כמה פעמים כדי לספוג את הרעיון הכללי.

מתמשך עתיד – להיות

פועל מתמשך – חזרה עבר, הווה ועתיד

תלמידים מספרים

שאלות נפוצות

שיטת הלימוד של המרכז לאנגלית מבוססת על חוויה של שיעור במקום הקשבה פסיבית. כל הקורסים המקוונים שלנו, כוללים סרטוני הדרכה, חומר כתוב ותרגולים קלים לביצוע על מנת לתרגל ולשפר את אוצר המילים בצורה חוויתית.

במרכז לאנגלית אנו שמים דגש על שיטה ייחודית ודרך תמציתית להבין את הפעלים ומילות החיבור שהינם מעשיים לדיבור שוטף.

הקורסים מיועדים לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה האנגלית על בוריה. החל משלבי הבסיס של השפה – אותיות וצליליהן, הגייה נכונה והכרת הפעלים דרך לימוד מעשי בקריאה וכתיבה כדי לשפר את ההבנה.

כל אחד, בכל גיל יכול להתחבר וללמוד בקצב שלו ובנוחות האישית שלו ללא הגבלת זמן.

הניסיון מראה שמשתמשים שעברו  95% מהקורס ומשלימים את כל שיעורי הבית יגיעו לתוצאות מעולות ויכולות שפה בסיסיות מתקדמות מאד.

כמובן שניתן ורצוי תמיד לשפר את היכולות על ידי קריאה, כתיבה ודיבור בשפה הנרכשת עם אנשים נוספים שדוברים אותה בכדי להשתפשף יותר.

במרכז לאנגלית מגוון קורסים המחולקים לפי רמות, התלמיד המתחיל לומד את השפה האנגלית מהבסיס ולכן אחוזי ההצלחה שלו ברכישת השפה גבוהים יותר, כיוון שלמד את הבסיס בצורה טובה ויעילה. ולכן כן, בהחלט הקורסים שלנו מתאימים גם למי שאין בסיס שפתי.

או אם נגיד זאת מדויק יותר – עיקר הפעילות שלנו היא עם לקוחות ומשתמשים שמעולם לא למדו אנגלית כלל!

לאחר כמה שיעורים כבר תוכלו להרגיש את בסיסי השפה נקלטים. לפתע האותיות אינן זרות לכם וע“י שינון המילים ותרגול נכון תגיעו לתוצאות הרצויות במהירות ובקלות.

חשוב לציין כי כל משתמש ולומד מתקדם בקצב משלו ולכן בסופו של יום, ההצלחה וקצב ההתקדמות תלויים בעיקר בו וברצינותו.

מומלץ ללמוד אנגלית כל יום ולתרגל את המילים החדשות בכדי לזכור את המילים.

תלמידים שהשתמשו באנגלית שלהם באופן יום יומי הצליחו לרכוש את השפה במהירות.

מחיר הקורס

1,499.99
1,499.99

30 יום החזר כספי מובטח

התחבר באמצעות

או הזן שם אימייל וסיסמה

יש לכם שאלות?

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם.