מודול 2 – תחילת דיבור

Uncategorized
רשימת משאלות Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

אודות הקורס

קורס זה מתמקד בבניית הבסיס לשליטה בשפה האנגלית. מודגשים יסודות מבנה המשפט והמסגרת לדיבור מעשי.
כאשר אתם לומדים, זכרו את התרשים המופיע בתמונה הזו כי הקורס הזה יעזור לכם לבנות את המסגרת של 2 הצלעות הראשונות במשולש הלמידה.

כדי להצליח, אנו ממליצים לצפות בסרטונים ולבצע את המשימות לפי הסדר. עדיף לצפות בסרטונים יותר מפעם אחת במידת הצורך. ועוד טיפ קטן – לפעמים, אמירת המילים בפה אחרי המרצה, תעזור לכם לשלב את המילים באוצר המילים שלכם.

 

What Will You Learn?

  • 1. תלמדו את היסודות של דיבור בהווה, בעבר ובעתיד
  • 2. תהיה לכם שליטה בכל הכינויים הבסיסיים
  • 3. תתחילו לבנות את אוצר המילים שלכם עם פעלים יומיומיים

Course Content

הווה מתמשך – להיות – הקדמה לקורס 2
קורס זה מתמקד בבניית הבסיס לשליטה בשפה האנגלית. מודגשים יסודות מבנה המשפט והמסגרת לדיבור מעשי. כדי להצליח, אנו ממליצים לצפות בסרטונים ולבצע את המשימות לפי הסדר. עדיף לצפות בסרטונים יותר מפעם אחת במידת הצורך. ועוד טיפ קטן - לפעמים, אמירת המילים בפה אחרי המרצה, תעזור לכם לשלב את המילים באוצר המילים שלכם.

מתמשך הווה- להיות
חלק זה בקורס מורכב מ - 3 חלקים. הראשון הוא המבנה הכללי של השימוש ב"ing", החלק השני הוא כיצד לשאול שאלה באנגלית באמצעות "ing" בזמן הווה, והחלק האחרון הוא, לראות את הפועל "להיות" בהקשר במשפטים. המשפטים גם יעזרו לכם להגדיל את אוצר המילים שלכם באנגלית.

כינויים – Pronouns

אוצר מילים למתחילים
אחד הקשיים הגדולים של הלומדים הוא זכירת מילים. חלק זה של הקורס מתמקד בבניית אוצר המילים שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להתמקד בכמה מילים בכל פעם.

פועל מתמשך עבר – להיות
החלק הבא של הקורס נועד לעזור לכם להבין את הפועל "מתמשך עבר" כחלק ממבנה משפט שאיננו מתקיים בעברית. האתגר עבורכם הוא להבין את המשפט הזה בו המבנה שונה באנגלית מעברית בכל הנוגע לאופן בו מתרחשים אירועים זה ביחס לזה. מומלץ לצפות בסרטונים אלה כמה פעמים כדי לספוג את הרעיון הכללי.

מתמשך עתיד – להיות

פועל מתמשך – חזרה עבר, הווה ועתיד

התחבר באמצעות

או הזן שם אימייל וסיסמה

יש לכם שאלות?

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם.