about us

אודותינו

בדיוק כפי שאתם מבינים שתיכנות לומדים ממתכנת, צורפות מהצורף ומתמטיקה ממתמטיקאי, כך גם אנגלית צריך ללמוד מאמריקאי שהאנגלית היא שפת האם שלו פשוטו כמשמעו.

רק מי שהאנגלית היא השפה הראשונה שלו יכול ללמד אתכם אנגלית בצורה הטובה ביותר.

יוסף חיים בראג | יזם ומייסד המרכז לאנגלית

המרכז לאנגלית הוקם על ידי יוסף חיים בראג, שעלה לישראל מבוסטון ארה”ב בשנת 2012 מתוך מטרה ושאיפה לקדם ולהטמיע את שיטת הלימוד הייחודית אותה פיתח מתוך ניסיונו העשיר בתחום הוראת האנגלית.

המומחיות של ‘המרכז לאנגלית’ היא בהקניית שליטה מלאה באנגלית, גם כאשר הלומד מתחיל מאפס וזאת, תוך מספר חודשים.

אחרי ניסיון של מאות תלמידים שהגיעו לרמת שליטה גבוהה בשפה – ‘המרכז לאנגלית’ ביסס עצמו כמקום האיכותי ביותר ללימוד אנגלית בצורה הקלה והמהירה ביותר.

מאות הבוגרים ועשור של פיתוח השיטה הייחודית שלנו, הביאה את יכולות הלמידה והצלחות הלומדים אצלנו לאחוזים גבוהים ולמאות לקוחות מרוצים ששולחים את חבריהם שוב ושוב ליהנות גם הם מלימוד השפה המוצלח ביותר בישראל.

השיטה הייחודית שלנו

עם מאות בוגרים ומעל עשור שנים של הוראה וניסיון, עזרו לנו לפתח את שיטת לימוד האנגלית המתקדמת ביותר.

מהי שיטת הלימוד המקובלת והמוכרת בבתי ספר לשפות?

לימוד קבוצתי/כיתתי/אישי מול מחשב במקום הלימודים שמבוסס על דיבור אך ורק באנגלית כאשר ההיגיון אומר שאדם ששומע וחווה שעה מרוכזת בשפה הנלמדת, ממילא יתחבר וילמד מהר יותר וברור יותר את השפה.

מה הבעיות בשיטה המקובלת?

  1. אחוז הנשירה ממנה גבוה אך בגלל שאלו עסקים פרטיים, המידע לא ממש מופץ ולכן הם יכולים להמשיך ולפעול שיווקית כמעט ללא הפרעות.
  2. השיטה איננה מתחשבת בפרט אלא מתייחסת לכלל. הלימוד מכליל ואיננו נותן יחס אישי לכל אחד (אפשר לשלם יותר ולקבל מורה פרטי ואז מפריעה בעיה 3 להלן).
  3. מי שאיננו בעל כישורים טבעיים לקליטת שפה ו/או לא ממש מכיר את בסיס השפה (שנלמד במריחת זמן מוגזמת בשלבי בית הספר היסודי והתיכון), ימצא עצמו מתקשה להתקדם כי לא יבין את המורה.
  4. השיטה של דיבור אך ורק בשפה הנלמדת מתאימה אם הייתי טס לחו”ל וגר שם במשך זמן רב כדי לתפוס אותה בלית ברירה, אך כאשר רגע אחרי השיעור אני שב ומשוחח בעברית, כל הרעיון מתפספס וייקח הרבה יותר זמן כדי שישפיע עלי ללמוד.

"לימוד שפה הינו הלימוד המורכב ביותר מכיוון שהוא דורש מאיתנו להתרגל מחדש לכללי דיבור ושיח שאיננו תואם כלל וכלל לשפה העברית שכולנו משוחחים בה בטבעיות רבה מילדות"

השיטה של המרכז לאנגלית:

קודם קריאה וכתיבה מבוססים, ורק אחר כך דיבור

שיטת הלימוד של המרכז לאנגלית תוכננה ונבנתה עבור המגזר החרדי שאיננו שולט בבסיס שפת האנגלית, מכיוון שלא למד אותה בבית הספר וגם לא צופה בסרטים באנגלית ואיננו מרבה לשמוע מוזיקה בשפת האנגלית. בגלל זה במרכז לאנגלית מקפידים להתחיל מאותיות ה ABC, צליליהן, כללי קריאה וכתיבה ושימת דגש על הבנת הכללים הבסיסיים בצורה קלה נוחה ויעילה ביותר. רק לאחר מכן כאשר הלומד מבוסס מספיק בכללי הקריאה והכתיבה, עוברים לשים דגש על צורת הדיבור והבנת הדיבור באנגלית.

בשיטה הזו סיימו מעל ל – 700 לומדים במרכז לאנגלית עד היום בהצלחה. הם למדו אחד על אחד ולא קבוצתי, והצליחו להגיע להישגים בזמן קצר ביותר לעומת בתי הספר האחרים.
לצורך הדוגמה כבר הוכחנו מאות פעמים למאות אנשים כי גם אם הגיעו ללא בסיס שפה כלל, בתוך חמש שעות הגיעו לרמה של קריאה וכתיבה בסיסית באנגלית. ולזה אין תקדים באף בית ספר לשפות בארץ!

מעבר להסבר הפשוט הזה, כל שנותר זה, לבוא ולהתרשם בעצמכם ולהיווכח שהשיטה הזו פשוט עובדת ובעיקר עובדת היטב דווקא והציבור החרדי שאין לו בסיס שפה.

חווית לימוד ברמה אחרת..

1

ללמוד מכל מקום

אם אינכם יכולים ללמוד באופן פרונטלי במרכז בבבני ברק או באשדוד, ניתן ללמוד בקורסים אונליין, ובלמידה פרטית בזום או בטלפון.

השיטה שעובדת

אנשים רבים רוצים ללמוד אנגלית, אבל לא יודעים מאיפה להתחיל או למה הם תקועים. השיטה שלנו מתמקדת במבטא ובצלילים עם הבנה נכונה, מה שישפיע ישירות על דיבור טוב יותר.

2

ניסיון מוכח

אנחנו היחידים בישראל שלימדו מעל 700 אנשים באופן פרטי מאפס ועד דיבור שוטף. החומרים מפותחים מתוך גישה הוליסטית כדי לעזור להשלים את החסר ולהבין בצורה נכונה יותר.

3

התחבר באמצעות

או הזן שם אימייל וסיסמה

יש לכם שאלות?

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם.